blblbl

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » blblbl » Флейм » Купівля ноутбука


Купівля ноутбука

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Привіт! Я хочу купити новий ноутбук, але не знаю, на що звернути увагу. Який процесор та відеокарта будуть найкращим вибором для роботи з фото та відео? Хто може підказати з цього приводу? Що порадите розглядати?

Отредактировано одуванчик (2023-03-07 16:28:17)

0

2

Привіт! Я думаю, що ноутбук з Intel Core i7 та NVIDIA GeForce RTX 3060 буде чудовим варіантом для ваших завдань.
Багато буде залежати, до речі, від вашого бюджету, про який ви не написали.

0

3

Департи написал(а):

Привіт! Я думаю, що ноутбук з Intel Core i7 та NVIDIA GeForce RTX 3060 буде чудовим варіантом для ваших завдань.
Багато буде залежати, до речі, від вашого бюджету, про який ви не написали.

Дякую вам за відповідь. А що ще варто враховувати при виборі ноутбука? Які бренди ноутбуків можете порадити? Може, ви знаєте надійний інтернет-магазин, де можна купити якісний ноутбук за доступною ціною?

0

4

Привіт! Я можу порекомендувати звернути увагу на такі параметри, як об'єм оперативної пам'яті, роздільна здатність екрану та тип сховища даних. Також важливо врахувати, наскільки переносний має бути ноутбук і яка має бути тривалість його роботи від одного заряду батареї. Можу порадити магазин Жжук.
Вони пропонують широкий вибір ноутбуків https://zhuk.ua/noutbuky/ різних виробників за вигідними цінами, а також забезпечують гарантію на свої товари та швидку доставку. Також важливо перевіряти відгуки покупців про конкретні моделі ноутбуків, щоб бути впевненим в своєму виборі.
https://skr.sh/i/070323/L0S1ZYU9.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2007-03-2023%2014:06:52.jpg

0

5

Не подскажу, так как покупала себе только для работы.

0

6

Дякую за поради.

Отредактировано одуванчик (2023-04-24 12:06:41)

0

7

Думаю, що вас можуть зацікавити у магазині Експерт ноутбуки та ПК  тут дійсно широкий вибір та вигідніші ціні, ніж у інших місцях, є можливість оплати частинами за потреби, дають гарантію.
Собі тут купував ноут, можу сказати, що залишився повністю задоволений, адже попередньо отримав консультацію, ще і круто зекономив, бо була знижка. Думаю, що ви теж будете задоволені, якщо зупинитися на цьому магазині.

0


Вы здесь » blblbl » Флейм » Купівля ноутбука